Uczniowie klas młodszych naszej szkoły brali udział w konkursie organizowanym przez Fundację Ekologiczną – Wychowanie i Szuka „Elementarz” w ramach realizacji zadania publicznego „Smog nas zje – edukacyjna bajka muzyczna dla dzieci” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Śląskiego. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej, postaw proekologicznych, propagowanie działań ograniczających powstawanie smogu, wzrost poczucia odpowiedzialności i wrażliwości na problemy ekologiczne. Nasi uczniowie przygotowali wiele ciekawych prac, ale do konkursu mogliśmy zgłosić tylko jedną z nich, którą wykonała uczennica klasy 1c Antonina Górska. Nasza praca konkursowa trafiła do grona 18 laureatów, dzięki czemu zdobyliśmy nagrodę o wartości 500 zł. Gratulujemy i dziękujemy!