Jak co roku uczniowie klas młodszych przygotowują przepiękne kartki wielkanocne na konkurs „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”. Wszystkie kartki jak zawsze są przepiękne i dostajemy ich coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy. Natomiast jury zawsze ma trudne zadanie aby wyłonić te najpiękniejsze z najpiękniejszych. W tym roku po burzliwych obradach jury postanowiło wybrać kartki na trzech poziomach: klasy 1, 2 i 3.

Oto wyniki konkursu:

Klasy 1

I miejsce – Adam Mogiła klasa I C

II miejsce – Martyna Guzik klasa I C

III miejsce Maja Świderska klasa I A

Klasy 2

I miejsce – Amelia Golan klasa II D

II miejsce – Paweł Mika klasa II B

III miejsce – Lena Rosińska klasa II B

Klasy 3

I miejsce – Antonina Górska klasa III C

II miejsce – Roksana Kopka klasa III D

III miejsce – Jan Biela klasa III A

Gratulujemy i poniżej prezentujemy nagrodzone prace.

Wszystkie kartki przygotowane na konkurs zostały wręczone podopiecznym Hospicjum i Domu Pomocy Społecznej w Rybniku, które wywołały ogromne wzruszenie i radość obdarowanych.

Część kartek trafiła także do zaprzyjaźnionej Szkoły Specjalnej w Żorach.  My również otrzymaliśmy przepiękne kartki od uczniów tejże szkoły. DZIĘKUJEMY.