20 maja 2021 roku  został rozstrzygnięty  

 II Międzyszkolny Konkurs Poszukiwaczy i Opisu Tradycji  pt. Kukła w stroju śląskim

 

Wyniki  – etap szkolny:

1. miejsce Aleksandra Piksa– klasa 4a                                                                                                                                     2/3.  miejsce – Kamil Kieś, Mateusz  Konieczny – klasa 4c

udział: Marcjanna i Alicja Zabieglińskie – klasa 4c, Bartosz Pastusiak – klasa 4c

Wyniki – etap międzyszkolny:                                                           

1. miejsce: Julia Karwot; Paweł Zieleźny                                                                                                                                  2. miejsce: Laura Smołka; Grzegorz Stężały                                                                                                                              3. miejsce Milena Włodarczyk, Wojciech Sikora

wyróżnienia: Julia Kretek, Paulina Janosz, Mateusz Szulik

udział: Oliwia Nosiadek, Adam Małolepszy, Karolina Myl, Wojciech Głód,  Zuzanna Związek, Damian Wajsman, Nadia Nowrot, Roksana Rycman, Aleksandra Piksa, Kamil Kieś, Mateusz Konieczny, Marcjanna Zabieglińska, Alicja Zabieglińska, Bartosz Pastusiak.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół: 

SP nr 19 w Rybniku; SP nr 1 w Rybniku, ZSP nr 1 w Rybniku, ZSP nr 2 w Rybniku, SP nr 3 w Rybniku,  SP nr 18 w Rybniku, SP nr 23 w Rybniku

Zapraszamy do obejrzenia prac :  Prezentacja – kliknij

Dziękujemy wszystkim za udział: dyplomy i nagrody wkrótce.