W dniach 9, 10, 11 czerwca 2021 r. działamy razem!

Będziemy na lekcjach WF biegać, oglądać film o życiu dzieci w Gwatemali, rozmawiać o „Prezentach bez pudła”, ale przede wszystkim będziemy mogli nareszcie zrobić coś razem! Udowodnimy, że zdalne nauczanie nie zmieniło naszych dobrych serc i umiejętności wspólnego działania. Uczniowie ze Szkolnego Klubu UNICEF razem z kolegami z Samorządu Uczniowskiego będą prowadzić przez 3 dni kwestę w obu budynkach szkoły. Za zebrane pieniądze kupimy „Prezenty bez pudła” dla naszych rówieśników, których nie tylko pandemia, ale i huragany pozbawiły domów, szkół, szpitali, w przede wszystkim jedzenia i leków.

PAMIĘTAJCIE! KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY!

Możecie również wygrać słodką nagrodę dla klasy! Nauczyciele WF i edukacji wczesnoszkolnej będą dla każdej klasy liczyć punkty za bieganie. Wystarczy przebiec wyznaczony dystans podczas 1 lekcji WF, aby otrzymać dla klasy 1 punkt.

Klasy, które uzyskają najlepszy wynik w budynku G i S otrzymają słodkie niespodzianki!