Drodzy Rodzice, Wolontariusze, Nauczyciele, Uczniowie,

nie potrafię znaleźć słów, które wyraziłyby w pełni moją wdzięczność za zaangażowanie wielu, wielu osób, które przejęły się losem i chorobą Nikoli i zdecydowały się w każdy możliwy sposób pomóc naszej uczennicy zmagającej się z trudną chorobą.

 

Dziękuję za każdą minutę spędzoną nad wyrabianiem ciast, ozdób świątecznych, słodkości i piękności, które będą cieszyć kupujących i staną się również symbolem naszej solidarności z rodziną Nikoli. Dziękuję Wolontariuszom, którzy niestrudzenie, mimo przemoczonych butów i zmarzniętych rąk kwestowali zarówno podczas zebrań z rodzicami jak i Kolędowego Mostu. Dziękuję dorosłym, którzy sprawowali opiekę nad Wolontariuszami, pakowali, sprzedawali, poświęcali bezinteresownie swój czas – i wszystko z uśmiechem na ustach i jeszcze dobrym słowem 🙂 Dziękuję Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Mieszkańcom Boguszowic (oraz tym, którzy mieszkają poza Osiedlem, ale byli na Kolędowym Moście) – za każdą złotówkę – a wiem, że niektórzy zostawiali tych złotówek dużo, dużo… Zbiórka prowadzona była pod egidą Fundacji Iskierka – i po podliczeniu przez Fundację Państwa datków – przekażemy informację, jaką kwotą możemy wesprzeć Nikolę. Szanowni Państwo, pięknie dziękuję, że możemy na Państwa liczyć, że potwierdzacie Państwo, że otwarte serce i empatia nie jest reliktem, tylko realną cechą 🙂

Ukłony niskie wszystkim Wielkim za Małe – Wielkie gesty 🙂

Gabriela Chraboł – dyrektorka Szkoły