SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Marta Ustyniak
Emilia Tragarz
Emilia Wójciak

Wiosenna edycja konkursu “Chwyć wiosnę w komórkę…”dobiegła końca jakiś czas temu.

Temat konkursu tak jak w zimowej edycji miał skłonić uczestników do przystanięcia na chwilę i uchwycenia chwil które są wyjątkowe, tym razem tych wiosennych, zwiastujących, ukazujących tą podobno najpiękniejszą porę roku.

A oto wyniki:

Jury Wiosennej edycji konkursu fotografii mobilnej organizowanego przez Samorząd Uczniowski(SU) przyznało 10 wyróżnień: wyróżnienie I stopnia dla Aleksandry Rusin, Kamila Kieś, Martyny Rzymanek, Tobiasza Zdziebłowskiego oraz Zuzanny Orszulik.

Wyróżnienie 2 stopnia dla Lenki Rasińskiej, Amelii Tragarz, Nikoli Rybackiej, Oliwii Kusz oraz Aleksandry Spychała.

Serdecznie gratulujemy i oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Już teraz zapraszamy też do udziału w letniej edycji!

Konkurs trwał do 5 maja 2021r. Na konkurs przesłano ponad 70 prac. Dziękujemy.

Najlepsze fotki patrz galeria.

Dyplomy dla wszystkich uczestników oraz nagrody wręczymy w szkole, również za poprzednią edycję. O szczegółach poinformujemy.

Tak długo czekaliśmy i w końcu nadszedł ten dzień. Odwiedził nas św. Mikołaj. Jednak byliśmy grzeczni…

Dobrze przygotowaliśmy się na jego wizytę. Poznaliśmy nie tylko historię związaną z tradycją św. Mikołaja, ale także ideę wolontariatu, którą szerzy swoim działaniem.

5 grudnia to Światowy Dzień Wolontariusza, a 6 grudnia – dobrze znany mniejszym i większym – Mikołaj. To właśnie On, w tym tygodniu, pokazał nam istotę wolontariatu i możliwości działań wolontariuszy. Wkręciliśmy się w pomaganie! Za każdą czapką w galerii Szkolnych Mikołajów idzie chęć dzielenia się dobrem, pomysłami, umiejętnościami.

Dziękujemy Wam za aktywność i zachęcamy do wspólnych działań.

Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat

I GALERIA NASZYCH MIKOŁAJÓW: