Pozalekcyjne zajęcia sportowe w naszej szkole!!!

Zapraszamy do wspólnej aktywności i zabawy!!!

Wyniki konkursu na platformie pho3nix kids

UWAGA!!!

Zmagania w pierwszym konkursie Pho3nix Kids w roku szkolnym 2021/22 zakończone!

23 dni realizacji video treningów i quizów!

Dziękujemy wszystkim: nauczycielom za zaangażowanie, rodzicom za motywowanie i oczywiście uczniom za aktywność, energię do działania i regularność.

Wielkie brawa dla naszych konkursowych liderów:

TOP 5 UCZNIÓW, KTÓRZY ZDOBYLI NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ PUNKTÓW W NASZEJ SZKOLE

1. Agata Toczko – 294 pkt
  2. Robert Ugorek – 228 pkt
  3. Oliwia Kusz – 224 pkt
  4. Karol Król – 213 pkt
  5. Julia Starościak – 168 pkt

WAŻNE

Już wkrótce ogłosimy start rejestracji do kolejnego konkursu! Tym razem będziemy zbierać kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids! Więcej informacji niebawem!

Kółko Gimnastyki Artystycznej

Celem gimnastyki artystycznej jest rozwijanie wrażliwości na estetyczną harmonię ruchu ciała poprzez wszystkie grupy ćwiczeń w niej stosowane. Uczennice pod okiem Pani Bożeny Pękowskiej wykonują ćwiczenia rytmiczne, ćwiczenia z elementami tańca klasycznego, kroki taneczne, ćwiczenia ramion i nóg, skłony, fale tułowia, pozycje równoważne, obroty i skoki. Uczennice wykonują także ćwiczenia z przyborami: z piłką, ze skakanką, z obręczą, ze wstążką i z maczugami.

Zapraszamy na zajęcia dziewczynki klas II-VI, Poniedziałek godz. 15.30 Dołącz do nas!!!

Rejestracja w  konkursie Pho3nix Active School

Drodzy uczniowie rozpoczęła się rejestracja na platformie video Pho3nix Kids.

To krok niezbędny do wzięcia udziału w konkursie sportowym, który startuje już 8 listopada!

Link do platformy Pho3nix Kids: https://app.pho3nix-kids.com/login

Instrukcja rejestracji:

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Wam nauczyciele wychowania fizycznego.

Pho3nix Active School

W roku szkolnym 2021/ 2022 nasza szkoła po raz drugi uczestniczy w projekcie sportowym Pho3nix Active School

Z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe wyzwania ze strony fundacji i jesteśmy chętni do działania.

Piramidy gimnastyczne na lekcji w-f

Nasze piramidy – Brawo Dziewczyny z 7d i Chłopcy z 8c !!!

Rozwijamy i doskonalimy sprawność ruchową i tężyznę fizyczną

Na lekcjach w-f uczymy się współpracy, polegania na sobie, wzajemnej asekuracji 🙂