31 maja 2019r. w naszej odbył się szkole Turniej Wiedzy „1 z 15”. W pierwszej turze turnieju z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy zmagało się 15 uczniów klas 8 i 3 gimnazjum, natomiast w drugiej 15 uczniów klas 6 i 7. Wszystkim uczestnikom turnieju dopingowała wspaniała publiczność. Uczniowie wykazali się wyjątkowym poziomem wiedzy, co podkreśliła Pani Dyrektor Gabriela Chraboł, wręczając nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Rywalizację w Turnieju „1 z 15”, który przebiegał w formule podobnej do telewizyjnego „1 z 10”, w pierwszej turze wygrała uczennica klasy 8 B Julia Gruszka, natomiast w drugiej turze wygrał uczeń klasy 7 A Krystian Toczko. Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę.

Organizatorkami były p. G. Prus i p. M. Zmarzlik