W drugim półroczu tego roku szkolnego planowaliśmy zorganizowanie w szkole Tygodnia  z Pasją. W związku z zaistniałą sytuacją nie mogliśmy  zrealizować  tego w szkole, ale uczniowie z klas 1 – 5  wzięli udział w ogłoszonej przez pedagoga szkolnego – panią Gabrielę Popielarczyk – akcji MOJA PASJA i w ten sposób podzielili się swoimi pasjami i zainteresowaniami, nadsyłając zdjęcia lub prace związane z ulubionymi zajęciami.
Dziękuję wszystkim, którzy nadesłali zdjęcia- wielu wykazało się pomysłowością i inwencją twórczą.

Prace i zdjęcia z komentarzami przesłali:
Rasińska Lena  1b-jazda na rowerze i hulajnodze
Paulina Cyganek 2a-Moją pasją  jest taniec oraz wędrówki górskie.
Emilia Schlumm 2d-Moja siostra Zuzia uczy mnie grać na ukulele.
Ola Rusin 4a-ma wiele pasji: sport, czytanie, opieka nad zwierzętami , prace manualne
Amelia Tragarz 4b-Moją pasją była jazda konna
Zuzanna Orszulik 5a-sporty wodne-pływanie
Paulina Kaszubska 5a-malowanie na płótnie
Marta Jędrzejek 5c-sport, głównie jazda na rowerze i hulajnodze
Wiktoria Paszenda 5d,-rysunek
Nadia Kuczera 5d-rysunek
Jakub Mandrysz 5d-Moja pasja to harcerstwo – należę do żeglarskiej drużyny harcerskiej w Rybniku,
Jakub Kubacki 5d-Moją pasją jest muzyka interesuje mnie to,  wyprodukowałem jedną muzykę.