Niezwykle szybko minęły wakacje, czas relaksu, spokoju, odpoczynku… Nadszedł czas systematycznej pracy – nauki. Dziś do naszej szkolnej społeczności dołączyli pierwszoklasiści – widziałam eleganckie ubrania, uśmiechy lub niepewność na twarzach 🙂 Ogromną radość sprawiły dzieciom prezenty, które przekazał w tym roku uczniom wszystkich klas pierwszych rybnickich szkół Pan Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera 🙂 Z pewnością żółte plecaczki rozgoniły deszczowe chmury 🙂 W tym ważnym dniu towarzyszyli również uczniom rozpoczynającym naukę rodzice. Życzę wszystkim, by ten ciekawy szkolny czas stał się niezapomnianą i inspirującą przygodą, a zdobyta wiedza i umiejętności skałą, na której młodzi ludzie będą budować swoją przyszłość.

 Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom  życzę, by rok szkolny 2021/2022 był czasem spokojnej pracy w zdrowiu. Oby to był czas, który będzie nas łączył, nie dzielił. Niech nauka stanie się pasją, a szkoła miejscem budowania pozytywnych relacji.

Gabriela Chraboł – dyrektor szkoły