Światowy Dzień Tenisa Stołowego obchodzony jest corocznie 6 kwietnia od 2015 roku, jednocześnie z obchodami Międzynarodowego Dnia Sportu na rzecz Rozwoju i Pokoju.

Międzynarodowy Dzień Sportu na rzecz Rozwoju i Pokoju to okazja, by podkreślić znaczenie sportu w dzisiejszym świecie. Bądźmy solidarni w wartościach, wytrwali w edukacji do pokoju, pełni szacunku dla każdego z nas.

Z tej okazji w naszej szkole rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego- sportowa rywalizacja i wielkie emocje za nami!!!

Dnia 07.04.2022r. osiemnastu uczniów klas VII i VIII przystąpiło do rywalizacji o tytuł Mistrza Szkoły w Tenisie stołowym.

Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie uczniów oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Po zaciętej walce najlepiej w turnieju spisał się Szymon Owsianka z klasy VIII c , drugie miejsce zajął Jakub Różalski z klasy VII a , na trzecim miejscu uplasował się ex aequo Karol Kulig z klasy VII c i Szymon Łyczek VII d

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Nasi uczniowie wystawiają światu białą kartkę!!!!

WhiteCard- biała kartka jest przeciwieństwem czerwonej kartki (nieprzestrzegania zasad fair play) Biały kolor tego symbolu ma przekazywać czyste i pokojowe wartości sportu.