Krótkie wakacje za nami. Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Lipiec i sierpień minęły z prędkością światła – w szkole dużo się działo. W budynku przy ulicy Lompy trwała modernizacja instalacji elektrycznej, internetowej, wymiana lamp i innych urządzeń potrzebnych do tego, by było bezpiecznie. Zaplanowano malowanie wszystkich pomieszczeń w budynku. Niestety, zakres prac remontowych był tak duży, że wakacje okazały się za krótkie. Wszystkie sale lekcyjne, świetlica, jadalnia, biblioteka, pokój nauczycielski, sekretariat szkoły zostały pomalowane. Przed nami jeszcze malowanie korytarzy, piwnic i drobne prace instalatorskie  – prace jednak będą prowadzone po lekcjach i w sobotę, by nie utrudniać procesu dydaktycznego.

W ZWIĄZKU Z TYM ZWRACAM SIĘ DO WSZYSTKICH RODZICÓW I OPIEKUNÓW Z PROŚBĄ O WYROZUMIAŁOŚĆ I CIERPLIWOŚĆ.

Na razie jeszcze trochę kurzu będzie… jak to przy remoncie – jednak wszyscy wiemy, że w końcu po trąbie powietrznej nadchodzi spokój… Remont już niedługo się skończy i będzie pięknie, nowocześnie, bezpiecznie. Z pewnością zdjęcia tzw. „przed” i „po” zamieścimy na naszej stronie.

Proszę również, by Rodzice, wspierając nauczycieli, poruszyli z dziećmi temat bezpieczeństwa – w drodze do szkoły oraz na terenie szkoły.

Życzę wszystkim: Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, by nowy rok szkolny przyniósł satysfakcję z ocen i zdobytej wiedzy i umiejętności. Niech dzieci i młodzież rozwijają swoje pasje i podążają w przyszłość, zostawiając ślady dobra na własnych ścieżkach.

Dyrektor Szkoły – Gabriela Chraboł